34. Ulusal Matematik Sempozyumu

Ulaşım

Sempozyum süresince hizmet vermek amacıyla iki adet servis tahsis edilmiştir. Servisler her sabah ilk duraklarından kalkıp, katılımcıları belirlenen güzargahtaki belirli noktalardan alıp sempozyumun yapılacağı yere getirecek, dönüşte ise belirlenen noktalarda katılımcıları indirecektir. Aşağıda servislerimizin durak noktaları verilmiştir.

Servis 1: Buca Diasos Otel – Derya Kız Ögrenci Yurdu (Buca Koop.) 8:30 <==> D.E.Ü Tınaztepe Kampüs Girişi (8:35) <==>Fen Fakültesi

Servis 2 : Residance Otel (Buca Belediye) (8:15) <==> D.E.Ü Öğrenci Yurdu-Konuk Evi (Evka 1) (8:20)<==> D.E.Ü Tınaztepe Kampüs Girişi (8:30) <==> Fen Fakültesi

Konaklama

34. Ulusal Matematik Sempozyumu için herhangi bir otel veya yurt ile anlaşma yapılmamıştır. Fakat bazı yurt ve otellerle sempozyum sırasında açık olmaları ve katılımcıları kabul etmeleri konusunda görüşülmüştür. Bu yurt ve otellerle katılımcılarımız kendileri temasa geçerek rezervasyon yaptırmalı ve ücret bilgisini ilgili kuruluşla görüşmelidir. Rezervasyon ve ücret hakkında sempozyum organizasyonunun bir aracılığı olmayacak, sadece tavsiye edilen konaklama seçeneklerinin önünden servis geçmesi sağlanacaktır. Katılımcılar isterlerse farklı konaklama seçeneklerinde kalabilirler. Bu durumda kampüs kapısına ulaştıkları takdirde servisten yararlanabilirler. Yüksek lisans ve doktora öğrencileri için devlet yurdu ile yazışmalar sürmektedir. Kesinleştiği durumda web sitemizden duyurulacaktır.

Aşağıda listeleyerek önerdiğimiz yurt ve oteller oda ve kahvaltı şeklinde hizmet vermektedir. Öğle yemekleri kampüste olacaktır. Katılımcılar akşam yemeklerini yurt ve otellerin etrafındaki restoranlardan karşılamalıdır.

Ekin Erkek Öğrenci Yurdu
Ekin Erkek Öğrenci Yurdu öğrenciler yurtta olmayacağı için kadın/erkek ayrımı yapmadan bütün katılımcılara ve ailelerine konaklama ve kahvaltı hizmeti verebilecektir. Fakat tatil döneminde personel çalıştırması gerektiği için 30 kişinin altında bir sayıda konaklandığı durumda hizmet verememektedir. Yurdun görsellerine, oda çeşitlerine, olanaklarına ve konumuna web sitesinden ulaşılabilir.
Ekin Erkek Öğrenci Yurdu Web sitesi

Derya Kız Öğrenci Yurdu
Derya Kız Öğrenci Yurdu, yurtta öğrenci bulunması durumunda sadece kadın katılımcılara konaklama ve kahvaltı hizmet verebilecektir. Bu yurdun herhangi bir kontenjan problemi bulunmamaktadır. Yurt Buca Diasos Otel ile karşı karşıyadır. Yurdun görsellerine, oda çeşitlerine, olanaklarına ve konumuna web sitesinden ulaşılabilir.
Derya Kız Öğrenci Yurdu Web sitesi

Buca Residence Otel
Buca Residence Otel katılımcılara oda ve kahvaltı hizmeti verecektir. Ailesi ile katılacak katılımcılar için apart seçeneği bulunmaktadır. Otel yetkilileri konaklama için iletişime geçen katılımcıların otelin yapabileceği indirim için mutlaka 34. Ulusal Matematik Sempozyumu için konaklama yapmak istediklerini belirtmelerini rica etmektedir. Otelin görsellerine, oda çeşitlerine, olanaklarına ve konumuna web sitesinden ulaşılabilir.
Buca Residence Otel Web sitesi

Buca Diasos Otel
Buca Diasos Otel katılımcılara oda ve kahvaltı hizmeti verecektir. Ailesi ile katılacak katılımcılar için apart seçeneği bulunmaktadır. Derya Kız Öğrenci Yurdu ile karşı karşıyadır. Otelin görsellerine, oda çeşitlerine, olanaklarına ve konumuna web sitesinden ulaşılabilir.
Buca Diasos Otel Web sitesi